Menu, 215
O firmie
Historia
Rozwój
Nasi Partnerzy
Kariera w BG Poland
Aktualności
FAQ

 

kontakt
BG Poland Sp z o.o.
62-020 Swarzędz
ul. Wrzesińska 174
Tel. 61 85 50 185
więcej>>
kontakt
Newletter
Newsletter

Technologia BG w pojazdach marki Skoda z LPG firmy Landi Renzo

Wybierając pojazd marki Skoda z nowoczesnym silnikiem TSI, z zaawansowaną technologicznie instalacją firmy Landi Renzo korzystasz z technologii BG w Swoim pojeździe od nowości!

Kilkuletnia współpraca między działami technicznymi firm VW Group Polska Sp. z o.o., Landi Renzo Sp. z o.o. oraz BG Poland Sp. z o.o. zaowocowała dostarczeniem klientom rozwiązań pozwalających na optymalne połączenie ekonomii, rosnących wymagań ekologii bez utraty parametrów eksploatacyjnych.

W nowoczesnych silnikach z bezpośrednim wtryskiem benzyny (TSI) podczas pracy pojazdu na LPG, wtryskiwacze benzynowe są zamknięte. Może to skutkować:

- wzrostem temperatury wtryskiwaczy benzynowych,

- powstawaniem zanieczyszczeń wewnątrz i na końcówkach wtryskiwaczy,

Zużycie benzyny w pojazdach zasilanych LPG jest zazwyczaj niewielkie, co powoduje długi okres leżakowania paliwa w zbiorniku. Paliwo w zbiorniku ulega procesom starzenia, a wilgoć zawarta w układzie paliwowym może doprowadzić do wystąpienia korozji we wszystkich elementach układu paliwowego.

W celu wyeliminowania problemu powstawania zanieczyszczeń w układzie paliwowym już podczas montażu instalacji LPG dodawane są do pojazdu następujące produkty:

- BG MOA®, nr 110 do oleju silnikowego,

- BG CF5®, nr 203 do zbiornika paliwa,

- BG ESD, nr 213 klient otrzymuje 2 butelki preparatu do ręki. Pierwszą należy dodać do zbiornika paliwa po przejechaniu 5 000 km, następną po kolejnych 5 000 km itd. Kolejne produkty BG ESD, nr 213 są do kupienia w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Skoda.

Powyższe, innowatorskie rozwiązanie rozwiązuje problem powstawania zanieczyszczeń w całości układu paliwowego w pojazdach TSI z zamontowaną instalacją LPG.

 

Poniżej ulotka dostępna w serwisach Skoda

 

 

 


‹‹ powrót

Strona główna | O firmie | Produkty | Dla Profesjonalistów | Kariera w BG Poland | Strona Producenta
© copyright 2011 BG Poland Sp z o.o. 62-020 Swarzędz, Jasin ul. Wrzesińska 174       

                              
wdrozenie strony www.cms-artso.pl